Скринька для зауважень та пропозицій


Шановні громадяни!

Відтепер кожен має можливість залишити свої повідомлення, пропозиції та зауваження щодо діяльності Київського апеляційного суду через електронну скриньку зауважень та пропозицій.

З метою підвищення якості роботи суду та забезпечення оперативного реагування керівництва суду на зауваження та пропозиції громадян, на офіційному Веб – сайті Київського апеляційного суду розміщена електронна скринька для Ваших зауважень та пропозицій.

Пропонуємо вам надавати свої пропозиції та зауваження на електронну скриньку зауважень та пропозицій.

Усі зауваження та пропозиції будуть уважно розглянуті та обов’язково враховані при організації роботи працівників Київського апеляційного суду.

Така форма взаємодії спрямована на сприяння підвищення рівня довіри між громадянами та судом, зокрема вона надасть можливість з’ясувати найбільш актуальні та проблемні питання, що виникають у громадян під час звернення до суду, а також виробити механізми для їх усунення.

Разом з тим, повідомляємо, що електронні листи, які будуть одержані судом через електронну скриньку зауважень та пропозицій, не підлягають реєстрації, не є зверненнями громадян і опрацьовуються окремо від загального діловодства суду.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення