Київський апеляційний суд залишив під вартою колишнього військовослужбовця Служби безпеки України, обвинуваченого у державній зраді та дезертирстві


27 березня 2024 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 05 лютого 2024 року, якою частково задоволено клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора та продовжено обвинуваченому Н. строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 04 квітня 2024 року включно з одночасним визначенням застави у розмірі 450 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 1 362 600  гривень.

За результатами апеляційного розгляду ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 05 лютого 2024 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин Н. обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27,     ч. 4 ст. 408 Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду