Київський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід відносно Народного депутата України IX скликання, підозрюваного у державній зраді


11 жовтня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 15 вересня 2023 року, якою задоволено клопотання слідчого Служби безпеки України та застосовано до підозрюваного Ш. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 13 листопада 2023 року включно без можливості внесення застави.

За результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 15 вересня 2023 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин Ш. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28,  ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду