Київський апеляційний суд залишив під вартою власника херсонської компанії-автоперевізника, підозрюваного у наданні допомоги державі-агресору


24 травня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 27 квітня 2023 року, якою задоволено клопотання слідчого  Служби безпеки України та продовжено підозрюваному Д. строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 07 червня 2023 року включно.

За результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 27 квітня 2023 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин Д. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2  («Пособництво державі-агресору»), Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду