Київський апеляційний суд взяв під варту у залі суду третього фігуранта так званих «п’яних вечірок»


18 квітня 2023 року  колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану прокурором на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 24 березня 2023 року, якою частково задоволено клопотання слідчого  Головного управління Національної поліції в Київській області та застосовано до підозрюваного З. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 01 травня 2023 року включно з одночасним визначенням запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 402 600 гривень з покладенням на підозрюваного, у разі внесення застави, обов’язків, передбачених ст. 194 Кримінального процесуального кодексу України.

За результатами апеляційного розгляду апеляційну скаргу прокурора задоволено частково, ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 24 березня 2023 року скасовано та постановлено нову, якою клопотання слідчого Головного управління Національної поліції в Київській області задоволено частково.

Застосовано до підозрюваного З. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 01 травня 2023 року.

Визначено підозрюваному З. альтернативний запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 600 000 гривень, з урахуванням внесеної підозрюваним З. застави відповідно до ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 24 березня 2023 року в розмірі 150 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 402 600 гривень з покладенням на підозрюваного З., у разі внесення застави, обов’язків, передбачених ч. 5 ст. 194 Кримінального процесуального кодексу України.

Підозрюваного З. взято під варту у залі суду.

Нагадаємо, громадянин З. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 153 («Сексуальне насильство») Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду