Київський апеляційний суд взяв під варту у залі суду одного із організаторів «п’яних вечірок», підозрюваного у виготовленні, зберіганні та розповсюдженні зображень порнографічного характеру, вчинених за попередньою змовою групою осіб


17 квітня 2023 року  колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану прокурором на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 28 березня 2023 року, якою частково задоволено клопотання старшого слідчого  слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області та продовжено підозрюваному Д. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 01 травня 2023 року включно з одночасним визначенням запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 402 600 гривень з покладенням на підозрюваного, у разі внесення застави, обов’язків, передбачених ст. 194 Кримінального процесуального кодексу України.

За результатами апеляційного розгляду апеляційну скаргу прокурора задоволено частково, ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 28 березня 2023 року скасовано та постановлено нову, якою клопотання слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області задоволено частково.

Продовжено підозрюваному Д. строк тримання під вартою у межах строку досудового розслідування кримінального провадження до 01 травня 2023 року, взято його під варту в залі суду негайно.

Визначено підозрюваному Д.  заставу  в   розмірі 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 536 800 гривень, врахувавши у випадку сплати застави, суму застави, сплачену згідно ухвали Шевченківського районного суду міста Києва від 28 березня 2023 року у розмірі 150 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 402 600 гривень.

З покладенням на підозрюваного Д. у разі внесення застави, обов’язків, передбачених ч. 5 ст. 194 Кримінального процесуального кодексу України.

Нагадаємо, громадянин Д. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 301 («Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів») Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду