Київський апеляційний суд залишив під вартою колишнього заступника Міністра оборони України, підозрюваного у причетності до закупівель продуктів за завищеними цінами та неякісної амуніції для потреб Збройних Сил України


16 березня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського  районного суду міста Києва від 02 лютого 2023 року, якою задоволено клопотання слідчого Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань та застосовано до підозрюваного Ш. запобіжний захід у виді тримання під вартою строком до 01 квітня 2023 включно з одночасним визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 402 600 000 гривень.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського  районного суду міста Києва від 02 лютого 2023 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту в інтересах підозрюваного Ш. – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин Ш. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 114-1 («Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань») Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду