Київський апеляційний суд залишив під вартою колишнього посадовця державного підприємства, підозрюваного у заволодінні шляхом зловживань та службових підроблень державними коштами у розмірі понад 36 мільйонів гривень


01 березня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від  02 лютого 2023 року, якою задоволено клопотання старшого слідчого Служби безпеки України та застосовано до підозрюваного Т. запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 59 діб, а саме до
01 квітня 2023 включно з одночасним визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 36 036 831,72 гривень.
За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Шевченківського  районного суду міста Києва від 02 лютого 2023 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту в інтересах підозрюваного Т. – без задоволення.
 
Нагадаємо, громадянин Т. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191(«Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»), ч. 5 ст. 366 («Службове підроблення») Кримінального кодексу України.
 
Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду