Київський апеляційний суд залишив під вартою одного із підозрюваних – учасників дорожнього конфлікту на проспекті Глушкова, внаслідок якого був вбитий військовослужбовець


12 січня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту в інтересах підозрюваного І. на ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва від 16 грудня 2022 року, якою задоволено клопотання слідчого СВ Голосіївського УПГУ Національної поліції в м. Києві та продовжено підозрюваному І. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 22 січня 2023 року включно.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва від 16 грудня 2022 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту в інтересах підозрюваного І. – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин І. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 («Хуліганство») Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду