До уваги громадян!


 

У соціальних мережах активно поширюється недостовірна інформація про те, що Київський апеляційний суд припинив свою роботу на період введення на території України карантину через спалах коронавірусу COVID-19.

Повідомляємо, що подібна публічно поширена інформація не відповідає дійсності. Станом на 18 березня 2020 року Київський апеляційний суд продовжує здійснювати правосуддя, розгляд справ відбувається у визначений день та час, однак з урахуванням додаткових заходів, спрямованих на протидію поширення гострої респіраторної хвороби.

Так, 18 березня 2020 року слідчими суддями Київського апеляційного суду було розглянуто 205 судових справ.

Нагадуємо, з метою убезпечити розповсюдження та масового поширення вірусної інфекції коронавірусу COVID-19 у Київському апеляційному суді встановлено особливий режим роботи у період з 16 березня по 03 квітня 2020 року, а саме:

  • заборонено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань. До суду будуть допущені учасники судового процесу за пред’явленням судової повістки про виклик на поточну дату;
  • заборонено допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань;
  • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;
  • припинено прийом громадян через відділ забезпечення розгляду звернень та надання інформації;
  • припинено прийом громадян через кабінет ознайомлення з матеріалами цивільних та кримінальних проваджень та справ про адміністративні правопорушення, що знаходяться в провадженні суду, а також тих, що зберігаються в архіві суду;
  • рекомендовано учасникам судових справ подавати до суду клопотання про відкладення розгляду у зв’язку із карантинними заходами (зразок).

Додатково повідомляємо, що на час дії особливого режиму роботи у приміщенні суду встановлено скриньки «Для вхідної кореспонденції відділу забезпечення розгляду звернень та надання інформації».

Для отримання копії судового рішення просимо Вас звертатись з письмовою заявою на офіційну електрону адресу суду: inbox@kia.court.gov.ua.

Копії судових рішень буде направлено на вказану Вами поштову адресу.

Подання процесуальних документів у справах та звернення до суду з інших питань також може здійснюватися засобами поштового зв’язку або на електронну адресу суду: inbox@kia.court.gov.ua.

Результати розгляду звернень, які надходять до суду, надсилатимуться засобами поштового зв’язку або на електронну адресу, вказану у зверненні.

Отримати інформацію щодо особливого режиму роботи суду та інформацію у судових справах можливо згідно графіку роботи суду за телефоном:

044 284 15 77.

Крім того, повідомляємо, керівництвом суду вживаються профілактичні заходи щодо дезінфікування і кварцування приміщень та забезпечення бактерицидними засобами у загальнодоступних місцях.

Військовослужбовці Національної Гвардії України, що забезпечують охорону приміщення суду, працюють у засобах індивідуального захисту.

Просимо громадян із розумінням поставитися до посилених заходів безпеки, дотримуватися карантинного режиму, не виходити з дому без потреби та дотримуватися заходів гігієни.

Користуйтеся достовірними джерелами!

Утримайтеся від поширення неперевіреної інформації у соціальних мережах та вайбер-групах.

Окремо звертаємо Вашу увагу на офіційні джерела отримання актуальної інформації:

https://www.kas.gov.ua/

https://www.facebook.com/Kyiv.Court.Of.Appeal/

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду