Київський апеляційний суд застосував домашній арешт до народного депутата України VII скликання від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»


26 грудня 2019 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані прокурором та стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 12 грудня 2019 року, якою відмовлено у задоволенні клопотання начальника слідчого відділу СВ Печерського УП ГУ Національної поліції у місті Києві про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосовано до підозрюваного К. запобіжний захід у вигляді особистої поруки строком до 12 лютого 2020 року включно.

За результатом апеляційного розгляду апеляційні скарги, подані прокурором та стороною захисту, задоволено частково, ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 12 грудня 2019 року скасовано, застосовано до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у певний період доби, а саме: з 22:00 до 06:00 наступного дня із забороною залишати місце свого проживання без дозволу слідчого, прокурора та суду до 12 лютого 2020 року включно. Відповідно до ч. 5 ст. 194 КПК України на підозрюваного К. покладено обов`язки, визначені ухвалою.

Нагадаємо, громадянин К. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 346 («Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча») Кримінального кодексу України.

 Інформує Прес-служба Київського апеляційного суду