Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу ТОВ «Авіакомпанія Скайап»


25 вересня 2019 року колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану ТОВ «Авіакомпанія Скайап» на ухвалу Баришівського районного суду Київської області від 24 травня 2019 року якою частково задоволено заяву Пасенко Оксани Анатоліївни про забезпечення її позову до ТОВ «Авіакомпанія Скайап», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача Державна авіаційна служба України про захист прав споживачів, припинення дії, яка порушує право та примусове виконання обов`язку в натурі.

Вказаною ухвалою зупинено дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, яка видана ТОВ «Авіакомпанія Скайап» на підставі наказу Державної авіаційної служби України від 18.05.2018 №454 «Про прийняття рішення про видачу ліцензії з перевезення пасажирів повітряним транспортом» до вирішення даного позову по суті.

Водночас, Пасенко Оксані  Анатоліївні відмовлено в задоволенні заяви про забезпечення позову в частині заборони ТОВ «Авіакомпанія Скайап» здійснювати господарську діяльність з перевезення пасажирів повітряним транспортом до вирішення спору по суті.

 

За результатом апеляційного розгляду апеляційну скаргу  ТОВ «Авіакомпанія Скайап»  задоволено. Ухвалу Баришівського районного суду Київської області від 24 травня 2019 року про забезпечення позову скасовано та ухвалено нове судове рішення, яким у задоволенні заяви Пасенко Оксани Анатоліївни про забезпечення її позову відмовлено у повному обсязі.

 

Інформує Прес -служба Київського апеляційного суду